VšeProErotiku.cz

Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL

Cena od
345
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Jocksy jsou ušity z měkké a elastické látky a mají širokou pružnou gumu v pase – přizpůsobí se vašemu tělu a jsou pohodlné i při delším nošení. Kapsa na penis má pletený vzhled – je prodyšná, odvádí vlhkost a udrží vás...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL?

Produkt Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Pánské erotické prádlo

Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL

345 Kč
Do obchodu
Pánské erotické prádlo

Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL

Přehled cen

Nejlevnější 345 Kč
Nejdražší 345 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Pánské erotické prádlo
Výrobce
MOB
EAN
677355419094
Cena od
345 Kč

Recenze Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Jocksy jsou ušity z měkké a elastické látky a mají širokou pružnou gumu v pase – přizpůsobí se vašemu tělu a jsou pohodlné i při delším nošení. Kapsa na penis má pletený vzhled – je prodyšná, odvádí vlhkost a udrží vás v chladu a suchu po celý den.
Produkt Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL z kategorie Pánské erotické prádlo si můžete zakoupit například v internetovém obchodě vibratory.net za cenu 345 Kč.

Parametry Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL

Barva
černá
Materiál
umělé vlákno
Materiál
elastické
Vhodné pro
pro muže
Velikost
S
Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL má EAN kód 677355419094
Veškeré další parametry výrobku Pánské jocksy se širokou gumou MOB, XL naleznete například na webu vibratory.net

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,