VšeProErotiku.cz

Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový)

Cena od
2 566
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

A Fantasy For Her - lízací a sací vibrátor je prémiový, přes USB‑C dobíjecí klitorální stimulátor, který kombinuje vakuové sání a pohyblivý, vibrující jazýček pro maximální potěšení.Proč je Fantasy For Her - lízací a sací...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový)?

Produkt Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový) porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Stimulátor s efektem sacích vln

Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový)

2 566 Kč
Do obchodu
Stimulátor s efektem sacích vln

Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový)

Přehled cen

Nejlevnější 2566 Kč
Nejdražší 2566 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Stimulátor s efektem sacích vln
Výrobce
Pipedream
EAN
603912364729
Cena od
2 566 Kč

Recenze Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový)

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

A Fantasy For Her - lízací a sací vibrátor je prémiový, přes USB‑C dobíjecí klitorální stimulátor, který kombinuje vakuové sání a pohyblivý, vibrující jazýček pro maximální potěšení.Proč je Fantasy For Her - lízací a sací vibrátor tak dobrý?Fantasy For Her - lízací a sací vibrátor nabízí dokonalou kombinaci sací a jazykové stimulace, aby byl zážitek co nejintenzivnější. Čtyři různé režimy vakua zajišťují cílený, pulzující sací pocit, zatímco pohyblivý, extra měkký silikonový jazyk se 7 režimy vibrací a lízání zesiluje stimulaci. Obě funkce lze používat samostatně i společně, takže si můžete zážitek zcela přizpůsobit.Díky kompaktnímu, ergonomickému designu pohodlně padne do dlaně a dotykové ovládání umožňuje snadné a intuitivní použití.Proto si zákazníci oblíbili Fantasy For Her - lízací a sací vibrátorSací a lízací funkce v jednom - komplexní klitorální stimulace.4 režimy vakua - intenzivní, pulzující sací zážitek.7 režimů vibrací a pohybu jazyka - rozmanitá stimulace.Samostatné nebo kombinované ovládání - úplná kontrola.Sametově hebký, měkký silikon - maximální komfort.Dotykové ovládání - snadná manipulace.Dobíjení přes USB‑C - moderní, praktické řešení.Obsah balení1× Fantasy For Her - lízací a sací vibrátor1× nabíjecí kabel USB‑CVlastnosti produktuTyp: klitorální sací a lízací vibrátorDélka: 17,8 cmŠířka: 6,1 cmHmotnost: 210-290 gMateriál: silikon, ABSBarva: fialováRežimy vakua: 4Režimy vibrací: 7Ovládání: dotykové tlačítkoNabíjení: USB‑CVlastnost: odolný proti stříkající voděDoba provozu: 50 minutDoba nabíjení: 90 minutJak používatPřed prvním použitím zařízení plně nabijte. Přiložte sací hlavici kolem klitorisu a poté zvolte požadovaný režim sání a/nebo vibrování jazyka. Pro pohodlnější zážitek můžete použít lubrikační gel na vodní bázi.Na co si dát pozor při používání Fantasy For Her - lízacího a sacího vibrátoru:Před a po použití jej důkladně vyčistěte.Se silikonovými pomůckami používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.Nepoužívejte během nabíjení.Skladujte na suchém, čistém místě.Podívej se na prezentační video Pipedream - Fantasy For Her - lízací a sací vibrátor (fialový)!Návod k použití
Produkt Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový) z kategorie Stimulátor s efektem sacích vln si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Lovesexshop.cz za cenu 2 566 Kč.
Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový) má EAN kód 603912364729
Veškeré další parametry výrobku Pipedream - Fantasy For Her - lízací sací vibrátor (fialový) naleznete například na webu Lovesexshop.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,