VšeProErotiku.cz

Pjur Original 100ml

Cena od
259
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Pjur Original Bodyglideje lubrikant na silikonové bázi a je jedním z nejprodávanějších na světě. Pjur Original Bodyglideje lubrikant na silikonové bázi a je jedním z nejprodávanějších na světě. Zaručuje dokonalou lubrikaci všech intimních...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Pjur Original 100ml?

Produkt Pjur Original 100ml porovnáme u 4 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Silikonové gely

Pjur Original 100ml

259 Kč
Do obchodu
Silikonové gely

Pjur Original 100ml

259 Kč
Do obchodu
Silikonové gely

Pjur Original 100ml

329 Kč
Do obchodu
Silikonové gely

Pjur Original 100ml

529 Kč
Do obchodu
Silikonové gely

Pjur Original 100ml

Přehled cen

Nejlevnější 259 Kč
Nejdražší 529 Kč
Rozdíl 270 Kč

Stručné informace

Kategorie
Silikonové gely
Výrobce
PJUR
EAN
0827160114756
Cena od
259 Kč

Recenze Pjur Original 100ml

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Pjur Original Bodyglideje lubrikant na silikonové bázi a je jedním z nejprodávanějších na světě. Pjur Original Bodyglideje lubrikant na silikonové bázi a je jedním z nejprodávanějších na světě. Zaručuje dokonalou lubrikaci všech intimních míst, jak vagíny a penisu tak i análu. Díky složení ze silikonu je jeho skluznost mnohem delší než u běžných lubrikantů na vodní bázi. Navíc zanechá pokožku hebkou a hladkou. Gel se dá také využít na masáž celého těla vašeho partnera pří předehře, která vás nažhaví na…
Produkt Pjur Original 100ml z kategorie Silikonové gely si můžete zakoupit například v internetovém obchodě deeplove.cz za cenu 259 Kč.

Parametry Pjur Original 100ml

Objem
100 ml.
Barva
Čirá
Typ výrobku
Klasický, Masážní
Distribuce
CZ
Pjur Original 100ml má EAN kód 0827160114756
Veškeré další parametry výrobku Pjur Original 100ml naleznete například na webu deeplove.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,